Öne Çıkanlar Gıda çiftçi şiddetli yağış trakya adana tarım fuarı

Bu haber kez okundu.

Üreticiler, ulusal fuardan memnun
Burdur'da yapılan 'Burdur Ulusal Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı'na katılan üreticiler ve alış veriş yapanlar memnun. Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım’ın katılımıyla açılan fuarda 125 firmanın stant açtığı fuar yoğun ilgi görüyor.

    Expo Link Fuarcılık tarafından Burdur'da ilki düzenlenen Burdur Ulusal Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı'na yaklaşık 50 ilden çeşitli firmalar katıldı. Hayvancılık ve süt ürünleri sektörlerindeki firmaların stant açtığı fuar, 3 gün sürecek. Isparta’dan fuar için Burdur’a geldiğini belirten Burhan Ersöz, iki paket ceviz ezmesi aldığını ve hediye edeceğini söyledi. Yıllardır Burdur’da ceviz ezmesi ürettiğini anlatan Ayhan Macit, “Fuar çok bereketli geçiyor. Yaklaşık 500 kilo ceviz ezmesi sattık. İki tane de satış bağlantısı kurduk.” dedi.

    Fuardan tarım makinesi aldığını ifade eden Sadık Aktaş ise, “Daha önce bu makineye bir arkadaşım almıştı. Fuarda inceleme fırsatı buldum. Fuar fiyatı da uygun olunca aldım. Fuarın seney tekrar yapılmasını istiyorum.” şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı