Öne Çıkanlar fakıbaba vairo badem çeşidi Gıda hayvancılık kefir

Bu haber kez okundu.

Ziraat odası meclis toplantısı yapıldı
Alaplı Ziraat Odası Meclisi, oda başkanı Şeref Türkoğlu başkanlığında aralık ayı toplantısını yaptı.

Türkoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, bu yıl içerisinde oda olarak önemli çalışmalara imza attıklarını söyledi. Yaptıkları çalışmalarla 870 çiftçinin organik tarımdan faydalandığını anlatan Türkoğlu, şöyle konuştu: “2011 yılında meclis üyeleri ile birlikte Alaplı’da tarım alanında güzel çalışmalar yaptık. Özelikle organik tarım alanında büyük mesafeler kat ettik.

Tarım danışmanlarımızın desteği ile 150 adet örnek bahçe oluşturduk. Yine 2011 yılı içinde 870 kişi organik tarımdan faydalandı. Faydalanan çiftçilerimiz dönüm başı 25 lira destek parası aldı. 50 ton kireç, 50 ton gübre ve 600 koyun gübresini uygun fiyatta çiftçilerimiz kullanması için satışa sunduk. Odamıza kayıtlı çiftçilerimizin daha iyi imkanlarla çiftçilik yapması için her türlü imkanlarımızı sunuyoruz. 2012 yılında çiftçilerimize daha iyi hizmet sunabilmek, organik tarımı yaygınlaştırmak için tüm imkanlarımızi kullanacağız.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı