CTR Uluslararası Belgelendirme ve Denetim Ltd. Şti

CTR Uluslararası Belgelendirme ve Denetim Ltd. Şti (Görüntülenme Sayısı: 1312)
Sektör Sertifikasyon
İlan Tarihi 8 yıl önce
Firma No 30
Telefon (312) 397 82 00
Faks (312) 397 82 10
Web Sitesi http://belgelendirme.ctr.com.tr
Adres Anadolu Bulvarı ATB İş Merkezi No.160 Macunköy Yenimahalle / ANKARA
İl/İlçe Yenimahalle / Ankara
Firma Hakkında

CTR Uluslararası Belgelendirme ve Denetim Ltd. Şti. merkezi Ankara’da bulunan bağımsız ve tarafsız özel bir kuruluştur. Sektörün lider kuruluşlarından olan CTR Belgelendirme, faaliyetlerine üç ana kolda odaklanmıştır. Kuruluşumuz Sistem Belgelendirme alanında ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000, ISO 13485, ISO 27001, Helal Gıda, CE İşaretleme; Tarımsal Ürün Belgelendirme alanında ise İyi Tarım Uygulamaları ve GlobalGAP konularında denetim ve belgelendirme hizmetleri vermekte; Personel Belgelendirme alanında da altyapı çalışmalarını sürdürmektedir.

SİSTEM BELGELENDİRME
Bu alanda; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 13485 Medikal Cihazlar Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, Helal Gıda ve CE İşareti konularında denetim ve belgelendirme hizmetlerimiz yer almaktadır. Kuruluşumuz sistem belgelendirme alanında yapmış olduğu temsilcilik sözleşmeleri sayesinde, hem yurtdışı akreditasyonlu hem de TÜRKAK akreditasyonlu belgelendirme hizmetleri sunabilmektedir.

TARIMSAL ÜRÜN BELGELENDİRME
Kuruluşumuz, Tarımsal Ürün Belgelendirme alanındaki yeniliklerin öncüsü durumundadır. İyi Tarım Uygulamaları konusunda, Bitkisel Üretim, Su Ürünleri Yetiştiriciliği ve Hayvansal Üretim ana başlıklarında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yetkilendirilen Türkiye'nin ilk kontrol ve sertifikasyon kuruluşu olan CTR, aynı zamanda bu kapsamda TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu)'tan akredite olan ilk belgelendirme kuruluşudur. Tarım ürünlerinin uluslararası arenadaki pasaportu niteliğindeki GlobalGAP belgelendirme hizmetini ACERTA işbirliğiyle gerçekleştiren CTR, Organik Tarım sertifikasyonu konusunda da altyapı çalışmaları sürdürmektedir.

PERSONEL BELGELENDİRME
Türkiye'nin geleceğe yönelik önemli atılımlarından biri olan mesleki yeterliliklerin belirlenmesi ve Avrupa Birliği ülkeleri ile eşdeğerliliklerinin sağlanması, CTR'nin de ilgi alanlarından biridir. 2006 yılında MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu)'nın kurulması ile resmi bir platforma taşınan çalışmalar, yakın zamanda meyvelerini vermeye başlayacaktır. Bu çalışmalar sayesinde, işgücü hak ettiği değeri bulacak, meslekler uluslararası tanınırlılığa kavuşacaktır. CTR, bu alanda yaptığı alt yapı çalışmaları ile önemli bir misyonu üstlenmeyi hedeflemektedir.

banner59

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,