Demir Tarım

Demir Tarım (Görüntülenme Sayısı: 1357)
Sektör Tarım Makinaları
İlan Tarihi 7 yıl önce
Firma No 94
Telefon 0 284 513 32 97
Faks
Web Sitesi http://www.demirtarim.net
Adres Uzunköprü Sanayi Sitesi 21. Blok No: 22
İl/İlçe Uzunköprü / Edirne
Firma Hakkında

 Demir Tarım - Tarım Makine ve Aletleri

Teknik Destek

İyi bir makinaya sahip olmak kadar iyi bir satış sonrası hizmet almak da işlerinizin sürekliliği açısından önemlidir. Makinanızı çalıştırmadan geçireceğiniz her saat sizin için zararınıza olacaktır. Bu konuda Demir Tarım'dan dünya standartlarında servis ve satış sonrası desteği alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Yeni Teknolojiler

Tarım makinaları alanındaki yenilikleri piyasanın ihtiyaçlarıyla buluşturma noktasında teknolojik yenilikleri özenle takip etmekte ve uygulamaktayız. Bunun için en yeni teknikleri test ettikten sonra kendi imalatımız olan ürünlerimize, yine müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygulamaktayız.

banner59

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,