Etoiles Organizasyon Reklam Tanıtım Danışmanlık

Etoiles Organizasyon Reklam Tanıtım Danışmanlık (Görüntülenme Sayısı: 539)
Sektör Diğerleri
İlan Tarihi 7 yıl önce
Firma No 105
Telefon 0212 233 49 22
Faks
Web Sitesi http://www.etoilesorganizasyon.com
Adres Mecidiyeköy Mah. Ortaklar Cad. No:26/1 Mecidiyeköy Şişli İstanbul
İl/İlçe Mecidiyeköy/Şişli / İstanbul
Firma Hakkında

Her türlü davet organizasyonları yanı sıra açılış, piknik, yemek organizasyonları, fuar , animasyon , dekorasyon , kongre , seminer , festival , gala & şirket toplantılarınızın tüm detayları ile ilgilenerek vaktinizin ne kadar değerli olduğunu size hatırlatarak kusursuz bir organizasyonda misafir gibi ağırlanmanın keyfini sunuyoruz.

Temel İlkemiz; kusursuz memnuniyetiniz için size uygun mekanları yaratıcı tasarımlarımızı , farklı dekor & animasyonlar ile birleştirerek davet , organizasyonlarınızı daima hatırlanacak büyüleyici bir atmosfere dönüştürmektir.

Size bu ayrıcalığı yaşatmak İçin geliştirdiğimiz özel dizaynlarımız , tecrübeli & dinamik kadromuz , titiz çalışma anlayışımızla daima yanınızda yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

"Herkes Yıldızlardan Bir Parça İster"

Les Étoiles Organizasyon ailesi olarak, kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru algılarız. Farklı, çözüme yönelik, sizin için, size özel, pratik, güvenilir ve yaratıcı, üstün hizmetler ve uygun fiyatlarla zaman, emek ve bütçeden tasarruf etmenizi sağlarken özel günlerinizi unutamayacağınız anlara anılara dönüştürüyoruz. Les Étoiles Organizasyon kişiye özel öneri ve çözümleriyle siz ne istiyorsanız gerçekleşiyor.

Hizmetlerimiz : organizasyon, parti organizasyonu, sürpriz organizasyonu, model temini, catering organizasyonu, lansman organizasyonu, düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, fuar organizasyonu ,fuar hostesi, kokteyl organizasyonu, doğum günü partisi, etkinliğin haber yapılması, bekarlığa veda partisi, dansçı temini, oryantal kirala, açılış organizasyonu

www.etoilesorganizasyon.com

banner59

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,