Fakro Çatı Penceresi

Fakro Çatı Penceresi (Görüntülenme Sayısı: 2)
Sektör Diğerleri
İlan Tarihi 5 yıl önce
Firma No 155
Telefon 0216 498 89 81
Faks
Web Sitesi http://www.fakrocatipencereleri.com
Adres Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı Demirsoy Sokak No:2/2 Sultanbeyli
İl/İlçe Sultanbeyli / İstanbul
Firma Hakkında

 Sektörde liderliğini sürdüren firmamız çatılar için çatı pencere sistemlerinin yanında yapıların ihtiyaç duyduğu çatı penceresi, çatı merdivenleri ve teras çatı pencerelerini pazarlamaktadır. Mükemmel çatı penceresi sloganıyla faaliyet gösteren fakro çatı penceresi firmamız mevcut standartların çok üzerinde özelliklere sahip ürünleriyle kaliteli kiremidin markası olmuştur. 

Yüksek teknolojilerin kullanılması kalite sürekliliğini sağlamaktadır. Müşteri beklentilerini aşmak ve sürekli kendini geliştirmek firmamızın temel hedefleridir. Birçok gelişmiş ülkenin standartlarını da geçmesiyle kalitesini dünya pazarında da kabul ettirmenin gururunu taşımaktadır.
Misyonumuz kalite bilincini yapılara taşımak olan firmamız satış öncesi hizmetleri yanında satış sonrasında da bir ömür boyu süren hizmet kalitesi ile firmamızın güvencesini ve ayrıcalığını müşterilerine yaşatmaktadır.

banner59

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,