İPEK YEM VE GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş.

İPEK YEM VE GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş. (Görüntülenme Sayısı: 3045)
Sektör Yem Ürünleri
İlan Tarihi 7 yıl önce
Firma No 68
Telefon 03422415290
Faks 03422415299
Web Sitesi http://www.ipekyem.com.tr
Adres AYDINLAR MAH. 52 NOLU SOKAK NO:51
İl/İlçe ŞEHİTKAMİL / Gaziantep
Firma Hakkında

Orta Doğu'nun en büyük yem fabrikası konumunda olan İpek Yem ve Gıda San.Tic. A.Ş. 1988'den bu yana genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla kaliteli ve ekonomik hayvan yemi üreterek, Türkiye ve dünya hayvancılığına katkıda bulunmaktadır. İpek Yem ve Gıda San.Tic. A.Ş. Türkiye yem sanayisinde öncü firma olmayı, büyümeyi ve kendini yenilemeyi, Türkiye'ye komşu ülkelerin pazarlarında da söz sahibi olmayı hedeflemiştir.

Bilgisayar kontrol sistemiyle, saatte 100 ton üretim kapasitesine sahip olan firmamızda üretim öncesi ve sonrası, hammadde ve ürün kontrolleri, en son teknoloji ile donatılmış, kalibre edilmiş laboratuarlarımızda yapılmaktadır.

KALİTE hiçbir zaman tesadüf değildir. Ona hep bilinçli çabalar sonunda ulaşılır. Bizler İpek Yem ve Gıda San.Tic. A.Ş. olarak hep bu bilinçle ilerledik.

banner59

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,