Öne Çıkanlar tarım kefir kapanış fiyatı aa Gıda

Bu haber kez okundu.

3. Ulusal Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklandı

Denizli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl 3’ncüsünü düzenlediği Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulusal Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklandı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın sonuçları açıklandı. Denizli il sınırları içindeki parklar, doğal, tarihi ve kültürel güzellikler ile kentsel ve kırsal yaşamı anlatan eserlerin katıldığı yarışmanın "Denizli’nin Parkları" kategorisinde Niyazi Şahin Antalya, “Denizli’de Kırsal Yaşam” Köylerde tarım, hayvancılık, gelenekler, bayramlar, düğünler, evlerde ve sokaklarda yaşam kategorisinde Esma Bozkır ilk sırayı aldı. "Denizli’de Kentsel Yaşam” Kent içinde, evlerde, çarşı-pazarlarda, eğlence yerlerinde, cadde ve sokaklarda ve benzeri yerlerde yaşam kategorisinde ise Muzaffer Murat İlhan birinci olurken, "Denizli’nin Antik Kentleri" kategorisinde ise jüri Ali Güven’in eserini ilk sırada seçti.

102 eser ödüle layık görüldü

3 bin 700’ün üzerinde eserin katıldığı Denizli Büyükşehir Belediyesi 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda 102 eser ödüle layık görülürken, yarışmanın sonuçları internet adresinden yayınlanmaya başladı. Yarışmanın her bir kategorisi için ayrı ayrı olmak üzere birincisine 4 bin TL, ikincisine 3 bin TL, üncüsüne ise 2 bin TL ödül verilecek. 500’er TL 4 adet mansiyon verilecek yarışmada 250’şer TL’de sergileme ödülü verilecek. Yarışmanın ödül töreni ve sergi açılışı ise 29 Eylül 2017 Cuma günü saat 17.00’de Denizli Büyükşehir Belediyesi Turan Bahadır Sergi Salonu’nda yapılacak.

Yarışmaya eser gönderen tüm katılımcılara teşekkür eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Kentimizin güzellikleri bu fotoğraf kareleriyle ölümsüzleşiyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı