Öne Çıkanlar tarım eğitim aa fakıbaba besi sığırı yetiştiriciliği

Bu haber kez okundu.

Adıyaman’da huzur toplantıları devam ediyor

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen huzur toplantıları devam ediyor.

Mahallelerde güvenlik hizmetlerine toplumun katılımını sağlanmak amacıyla haftalık olarak düzenlenen huzur toplantılarının ikincisi Mehmet Akif mahallesinde Vali Nurullah Naci Kalkancı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

Mehmet Akif Mahallesi Muhtarı Osman Konuk’un evinin bahçesinde düzenlenen toplantıya Vali Nurullah Naci Kalkancı, İl Emniyet Müdürü Metin Alper, İl Sağlık Müdürü Dr. M. Emin Taş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kazım Çoban, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri katıldı.

İl merkezindeki mahallelerde huzur ve güvenlik ortamının sürdürülmesi ve çeşitli suçlara karşı alınabilecek önlemlerin değerlendirildiği toplantıda vatandaşlarla ortak çalışma ve işbirliğinin önemi vurgulandı.

Gerçekleşen toplantıda, Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, vatandaşların sorun, talep ve beklentilerini dinleyerek, İl Emniyet Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen bu toplantıların il merkezindeki diğer mahallelerde de devam edeceğini söyledi.

Karşılıklı sohbet havasında geçen toplantıda, Vali Nurullah Naci Kalkancı, vatandaşların dile getirdiği tüm sorunları tek tek not alarak bu sorunların çözümü için ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde gerekli çalışmaların yapılacağını ifade etti.

Mehmet Akif mahallesi sakinleri ise, sorun ve taleplerini dinleyen Vali Nurullah Naci Kalkancı ve emniyet teşkilatına teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı