Öne Çıkanlar Gıda fakıbaba hayvancılık ağaç budaması adana tarım fuarı

Bu haber kez okundu.

Alanyolu’nda kilit parke çalışmaları başladı

Manisa genelinde uzun yıllardır alt yapı ve üst yapı ihtiyaçları karşılanmayan mahallelerin sorunlarını çözmek için harekete geçen Manisa Büyükşehir Belediyesi, Köprübaşı’na bağlı Alanyolu Mahallesi’nin de sorunlarını ortadan kaldırıyor. MASKİ Genel Müdürlüğü’nce alt yapısı yenilenen Alanyolu’nda şimdi de kilit parke taşı döşeme çalışmalarına başlanıldı.

Manisa’nın Büyükşehir olmasının ardından, köyden mahalleye dönüşen yerleşim alanlarında Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü alt yapı ve üst yapı çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Köprübaşı’na bağlı Alanyolu Mahallesi’nde de yürütülen çalışmalar kapsamında ilk olarak MASKİ Genel Müdürlüğü’nce mahallenin içme suyu ve kanalizasyon hatları yenilendi. Ardından Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı’nca üst yapı çalışmalarına start verildi. Gerçekleştirilen çalışmaları Köprübaşı Koordinasyon İşleri Müdürü Rahmi Erdem de yakından takip ediyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde vatandaşlarımıza en güzel hizmeti ulaştırma çabası içerisindeyiz. Bu kapsamda mahallelerin yıllardır yaşadığı sorunlara neşter vurmak için çalışıyoruz. Alanyolu Mahallesi’nde de MASKİ Genel Müdürlüğü’nce alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından kilit parke çalışmalarına start verdik. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Alanyolu Mahallesi yepyeni bir görünüme kavuşacak” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı