Öne Çıkanlar tarım çiftçi papaz erik fidanı tohum desteklemesi kapanış fiyatı

Bu haber kez okundu.

Ayrancı ilçesinde 23 köye helezon dağıtıldı

Karaman’ın Ayrancı İlçe Ziraat Odası tarafından 23 köye helezon dağıtıldı.

Helezon dağıtım töreninde konuşan İlçe Ziraat Odası Başkanı Mehmet Elvan, "Dağıtılan helezonların şimdiden çiftçilere hayırlı olmasını diledi. Geçimini ziraattan sağlayan Ayrancı çiftçisinin her zaman yanlarında olacaklarını belirten Elvan, "Burada düzenlediğimiz törenle birlikte hemşehrilerimizin kullanımına sunduğumuz helezonlar, çiftçilerimizin elde ettikleri mahsulü doldurma ve boşaltma işlemlerinde ortaya çıkan iş yükünü ortadan kaldıracak. Topyekün bir kalkınmayı, ilçede var olan potansiyeli harekete geçirerek ve üreterek gerçekleştirebiliriz. Bu bağlamda üreten çiftçinin yanında olarak ve onun çağın gerektirdiği bütün ekipmanlardan faydalanmasını sağlayarak başarabiliriz. Bu verimli toprakları teknolojinin nimetlerinden faydalandıkça verimliliğin artacağını da hep birlikte göreceğiz. Burada gördüğümüz her çiftçimizin yüzündeki tebessüm, bir sonraki çalışmalarımız için önemli bir ilham kaynağı olacak’’ dedi.

Helezonlarını muhtarları vasıtasıyla teslim alan çiftçiler ise İlçe Ziraat Odası Başkanlığına teşekkür etti. Helezon dağıtım törenine, Ayrancı Kaymakamı Mustafa Türkcan, Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı ile Ayrancı Ziraat Odası Başkanı Mehmet Elvan, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı