Öne Çıkanlar mikado kayısı fakıbaba tarım eğitim abelya ağacı fidanı

Bu haber kez okundu.

Bireysel sulama sistemlerinin desteklenmesi

Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Bireysel Sulama Sistemlerinin Desteklenmesi hususunda yayımlanan tebliğ ile ilgili olarak Iğdır İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Özkan Yolcu açıklamada bulundu.

Iğdır Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Özkan Yolcu, “Bakanlığımız tarafından Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Bireysel Sulama Sistemlerinin Desteklenmesi tebliğ gereği 2018 yılı başvuruları 1 Ocak 2018 tarihinde başlayacaktır. Hibe programından faydalanmak isteyen yatırımcılar 1 Mart 2018 tarihine kadar İl Müdürlüğümüz, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğüne başvuru yapabileceklerdir. Çiftçilerimizin bu desteklemeden maksimum olarak faydalanmasını istiyoruz. Projelerini titizlikle yaptırarak yıl boyunca su sıkıntısı çeken çiftçilerimizin bu hususta rahata kavuşmasını arzulamaktayız” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı