Öne Çıkanlar abelya ağacı fidanı tarım eğitim mikado kayısı sağanak yağış

Bu haber kez okundu.

Çelikcan: “Biz bu topraklarda kader birliği, gönül birliği yapıyoruz”

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan

Başkan Çelikcan, eşi Mehtap Çelikcan ile birlikte "Komşumla Kardeşim" projesi kapsamında Levent Mahallesi’ndeki Çetin Topçuoğlu Kültürevi’nde eğitim gören çocukların aileleriyle bir araya geldi.

Yüreğir’de yapılan hizmetlerin insana dokunan hizmetler olduğunu belirten Çelikcan ’’Yüreğir’de sosyal belediyecilik alanında önemli çalışmalar yapıyoruz. İnsana dokunan projelerle vatandaşlarımızın yanındayız. Göreve geldikten sonra 11 adet kültür evini Yüreğirlinin hizmetine sunduk. Buralardan 7’den 70’e bütün vatandaşlarımız faydalanıyor. Bakın sizlerle bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımız birbirleriyle tanışıyor, kaynaşıyor. Sosyal ve kültürel etkinliklerin yanı sıra meslek kursları ve ders takviye kurslarıyla ailelere destek oluyoruz. Yılda 30 bin insanımız buralardan faydalanıyor. Biz sizlerle beraber olmaya devam edeceğiz. Düzenlediğimiz bu etkinliklerle burada eğitim gören ailelerimizi birbirleriyle tanıştırıp kaynaştırıyoruz. Buralar birer eğitim yuvası oldu" şeklinde konuştu.

Yardımlaşma, dayanışma ve iyi komşuluk ilişkilerinin toplum fertlerinin sahip olması gereken güzel örnekler olduğunu belirten Başkan Çelikcan, "Dayanışma ve iyi ilişkiler sayesinde toplumlar ve ülkeler kalkınırlar. Kurtuluş mücadelemiz ve yakın tarihte yaşadığımız 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı aziz milletimizin destansı direnişi ve dayanışma hali bu birliktelik ruhuna en güzel örnektir. Vatandaşlarımız birlik ve bütünlük içerisinde hareket ederek Kurtuluş Savaşı’nda döneminde düşmanı vatanımızdan söküp atmıştır. 15 Temmuz hain darbe girişiminde ise Türk Milleti bir ve bütün olarak tanka, topa, uçağa göğsünü siper etmiş, liderine ve ülkesine sahip çıkmıştır. Birlik ve bütünlüğümüzü devam ettirdiğimiz sürece bizleri bölmek için aramıza nifak tohumları ekmek isteyen vatan hainleri her zaman hüsrana uğrayacaklardır. Binlerce yıldır bu topraklarda gönül birliği, kader birliği yapmış bir milletin evlatları olarak her zaman bir ve bütün olmalıyız. Ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunlara karşı dostluğumuzu ve kardeşliğimizi iyice pekiştirelim. Birliğimizi ve bütünlüğümüzü devam ettirdiğimiz sürece ülkemiz üzerinde oynanan bütün oyunlar boşa çıkacaktır" diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı