Öne Çıkanlar tarım Gıda çiftçi dap desteği çiftlik bank

Bu haber kez okundu.

Denizli’de hasat öncesi tarım toplantısı

Denizli’de, bitkisel ürünlerin hasadı önce bir bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Denizli Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü bitkisel üretimde hasat öncesi değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. İl Müdürlüğü Brifing salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kırsal Kalkınma Daire Başkanı Mehmet Keskin ve başkanlık bünyesindeki teknik elemanları ile İl Müdürlüğü teknik elemanları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını İl Müdürü Vekili Yılmaz Erkaya yaparken, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Vekili Ali Yılmaz, 2017 yılına ait bitkisel üretimdeki konuların değerlendirilmesi ile ilgili sunumunu yaptı. Özellikle Denizli’deki tarım ekonomisinde önemli yer tutan kekik üretimi ile kekiğin değerlendirilmesi, alternatif pazarlama ve tanıtım konusu, ayçiçeğinin 2017 yılındaki durumu, erken ve tahmin uyarı istasyonlarının Denizli için önemi konusunda bilgilendirme yapıldı.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,