Öne Çıkanlar teknoloji Gıda Adilcevaz anız yangını İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

Bu haber kez okundu.

Erzurum’lu çiftçiler Tarım ve Teknoloji Road Show saha etkinliğinde bir araya geldi

New Holland Erzurum Bayii,“New Holland Tarım ve Teknoloji Road Show” kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte, bölge çiftçilerine tarım ile en son teknolojinin bir araya getirildiği etkileyici bir saha deneyimi yaşattı.

TAPET Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Osmanağaoğlu, etkinlikte, gelişen teknolojinin tarımdaki son uygulama teknikleri ile geleneksel toprak işleme yöntemlerinin bir arada sunulduğunu söyledi. Tamer Osmanağaoğlu, “Türkiye’nin lider traktör markası New Holland’ın Bayii olarak çiftçilerimizi, ihtiyaçlarını A’dan Z’ye karşılayacak çok geniş bir ürün ve ekipman portföyüyle karşılıyoruz. Hizmetlerimizi, yalnızca ürün tedariki ile sınırlı bırakmıyoruz. İstiyoruz ki çiftçilerimiz gelişen teknolojiyle birlikte aslında tarladaki çalışmalarında çok daha verimli bir çalışma ortamı yakalayabileceklerini bilsinler. Dünyanın farklı bölgelerinde tarım yapan tüm çiftçiler gibi aynı traktör ve ekipman dan yararlanarak; emeklerinin karşılığını çok daha fazlasıyla alsınlar. Düzenlediğimiz bu saha etkinliğinde, çiftçilerimize öncelikle bu yaklaşımımızı hissettirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Ev sahipliği yaptıkları “New Holland Tarım ve Teknoloji Road Show” etkinliğine gösterilen yoğun ilginin bu yaklaşımın bir sonucu olduğunu da ifade eden Osmanağaoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: “Saha etkinliğimize katılan çiftçilerimize tarım uygulamalarında yaşanan yeni gelişmeler konusunda bilgilendirmeler yaparken; uydu kontrollü traktör ve ekipman kombinasyonu ile ileri tarım örneklerini de uygulamalı olarak gösterdik. Katılımcılar özellikle yaşadıkları teknolojik deneyimden çok etkilendiler. Etkinliğimize gösterilen yoğun ilgi ise çiftçilerimizin yeniliklere ne kadar açık ve teknolojinin sunduğu avantajlardan yararlanmaya ne kadar istekli olduklarının en iyi göstergesi diye düşünüyoruz. Çiftçilerimizi gerek teknolojik yeniliklerle buluşturmada gerekse bu güzel buluşma ortamına katılımlarıyla bizi onurlandıran değerli müşterilerimizi ağırlamamıza öncü olan Türk Traktör yöneticilerimize de çok teşekkür ediyoruz.”

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı