Öne Çıkanlar Üretici tarım çiftçi eğitim Ergene havzası

Bu haber kez okundu.

Forum Bornova’da bu hafta hayaller konuşuluyor

Özel temalarıyla çocukların eğlenirken öğrenmesini hedefleyen Forum Bornova Çocuk Kulübü, etkinliklerin bu haftaki konusunu ’Hayallerimiz’ olarak belirledi.

İzmir alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, minikler için eğlenceli çocuk kulübü etkinliklerine ’hayallerimiz’ temasıyla devam ediyor. 23-24 Eylül Cumartesi ve Pazar günleri Forum Bornova’yı ziyaret edecek olan çocuklar, konuk yazarla birlikte hayallerini hikayelere dönüştürecek ve resim öğretmeni eşliğinde kendi hikayelerini resimleyecek. Etkinliklerde miniklere, “Nasıl bir okul istersin?”, “Nasıl bir ev hayal ediyorsun?” ya da “Çok eğlenceli bir yolculuk hayal etsek, o yolculukta nasıl maceralar yaşanırdı?” gibi sorular sorulacağı ifade edildi. Çocukların da bu sorulara verdikleri cevaplarla kendi hikayelerini yazacağı ve resimler çizeceği belirtildi.

Alışveriş merkezi yetkilileri de, eğlenceli ve hayal dolu bir hafta sonu için tüm İzmirli çocuklar Forum Bornova’ya davet etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı