Öne Çıkanlar tarım eğitim fakıbaba aa besi sığırı yetiştiriciliği

Bu haber kez okundu.

Gemlik’e bin 600 konut

Bursa’nın Gemlik ilçesine bin 600 dairelik toplu konut yapılacak.

Gemlik Belediye Meclisi’nin eylül ayı ikinci oturumu yapıldı. 4. etapta 338 konutun temelini atan Gemlik Belediyesi, halihazırda devam eden 1400 konuta ilaveten bin 600 konut daha yapacak. Cihatlı konutları ile alakalı bilgi veren Belediye Başkanı Refik Yılmaz, ‘’İlk beş bloktan dört tanesi bitti. İşçiliğini de en iyi şekilde yaptırıyoruz. Okul ile alakalı çalışmalarımız var. Eylül ayında oradaki okulu faaliyete geçirmeyi planlıyoruz. Ya yatırım planlarına aldıracağız, ya da bizler yapacağız. Şimdi de sağlık ocağı yapımı başlayacak. Toplu konutlarda refah seviyesini artırırsak, vatandaşlarımız buraları tercih edecektir’’ dedi.

Bin 600 konut yapılabilecek alanda, şu anda sadece çalılık bulunuyor. Önünde kanuni engel bulunmayan saha 240 dönümlük. Sosyal donatı alanları, havadarlığı ve cephesi ile dikkat çeken araziyle ilgili teklif meclisten oy birliği ile geçti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı