Öne Çıkanlar tarım aa kapanış fiyatı muğlada yağmur tarım ve orman bakanlığı

Bu haber kez okundu.

Kartallılar Muharrem orucu sofralarında buluşacak

Kartal Belediyesi, Muharrem orucu tutacak vatandaşlar için 12 gün boyunca yemek verecek.

Kartallılar, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kartal Belediyesi’nin kuracağı Muharrem orucu sofralarında bir araya gelecek. Kartal Belediyesi, Muharrem ayının başlaması ile birlikte Muharrem orucu tutacak vatandaşlara, inançlarının gereğini huzurlu bir şekilde yerine getirebilmeleri için hazırlıklarını tamamladı. 21 Eylül - 3 Ekim 2017 tarihleri arasında Muharrem orucu tutacak vatandaşlar için 12 gün boyunca Kartal Cemevi ile Uğur Mumcu Kültür Merkezi Cemevi’nde oruç açma yemeği verilecek.

21 Eylül 2017 Perşembe günü Kartal Belediyesi’nin düzenlediği ilk oruç açma yemeği gerçekleştirilecek. Muharrem orucunun sona ermesinin ardından 3 Ekim 2017 Salı günü Aşure Günü, yine Kartal Belediyesi’nin her yıl düzenlediği geleneksel etkinlikle gerçekleşecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı