Öne Çıkanlar kefir Gıda çiftçi tarım teknoloji

Bu haber kez okundu.

Maltepe Mahallesi sakinleri parkına sahip çıkıyor

Kütahya’nın Maltepe Mahallesi sakinlerinin, Ressam Ahmet Yakupoğlu Parkı’nın daha da güzelleştirilmesi için "Maltepe Mahallesi’ni Koruma ve Güzelleştirme Derneği" adı altında dernek kuracağı bildirildi.

Mahalle sakinleri, son aylarda yaşanan üzücü olaylar sebebiyle Ressam Ahmet Yakupoğlu Parkı’nda toplanarak, dernek kurma kararı aldı. Derneğin yönetim kurulunun oluşturulmasıyla son durumun kamuoyu ile paylaşılacağı belirtildi.

Mahalle sakinlerinden Hakan Demirtaş, yaptığı açıklamada, "Mahallenin önde gelen isimlerinde bazıları Maltepe parkında son aylarda uyuşturucu ve bir kaç kavga haberleri yüzünden parkımız adı kötüye çıktı. Bu durum karşısında biz mahalleliler çok rahatsızız. Bundan sonra parkımızda bu türlü olaylara izin vermeyeceğiz. Parkın içerisinde devlet malına zarar vermeye kalkanlara önce biz mahalleliler olarak ’dur’ diyeceğiz. Bunları yapan bizim mahallemizde olan 14-15 yaşındaki çocuklar. Kendi içimizde hallederek parkımızın eski günlerine dönmesini sağlayacağız. Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu da, Ressam Ahmet Yakupoğlu Parkı için 2018 yılında düzenlemeler yapılacağını ifade etti. Kendisine teşekkür ediyoruz. Bu arada, Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin de sürekli olarak park civarında vardiye atarak, kötü niyetli kişilerin devlet malına zarar vermesini önlemesinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz" şeklinde konuştu. (EFE)

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı