Öne Çıkanlar Gıda çiftçi şiddetli yağış eğitim trakya

Bu haber kez okundu.

MST İş ve Tarım Makinaları Bursa Tarım fuarında

MST iş ve Tarım Makinaları, Türkiye’nin önde gelen tarım fuarlarından olan Bursa Tarım fuarında kendi üretimi olan 6 Plus serisi kazıcı yükleyici, mini ekskavatörler ve teleskobik yükleyici yanında bu yıl üretimine başladığı 30 ton ekskavatörünü Türk tarım sektörüne tanıtacak.

MST iş ve Tarım Makinaları Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Aydın Karlı, fuarda tanıtılan 30 ton ve 22 ton sınıfında iki ekskavatörün Gaziantep’teki üretim tesislerinde üreterek, yurt dışına daha az dövizin çıkmasını sağladığını ifade ederek, “MST markası ile ürettiğimiz ürünlere gösterilen ilgi, yerli makine sektörü açısından da önemli bir gelişmedir” dedi Ekskavatör geliştirilmesi sırasında, motor seçiminden hidrolik sisteme tüm komponentlerin dünya çapında markalardan seçildiğini belirten Karlı, “Kabin konforu ve ergonomi açısından kullanıcıya sınıfının en iyi deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz. Operatörlerimize, en zor koşullarda bile güvenli bir çalışma ortamı sağlayarak çalışması için özenle tasarladığımız kabin yapımızla uzun ve yorucu çalışmalarda sağlıklı bir çalışma ortamı sunmaktayız. MST paletli ekskavatörleri geliştirirken, sektörün ve müşterinin ihtiyaçlarını dikkate aldık. Bom, arm, kepçe, yürüyüş takımları, alt ve üst şasi olmak üzere tüm konstrüksiyonlar ağır hizmet tipi olarak üretiliyor. Uzun paletler, makinelere çalışabileceği geniş bir platform sağlıyor ve aynı zamanda zemin basıncını dağıtarak makinenin ömrünü uzatıyor. Her bir palette dokuzar adet bulunan yürüyüş makaraları, dengeli bir operasyon sağlıyor. Hem M300 LC hem de M220 LC modellerinde kısa arm seçenekleri ve buna bağlı olarak değişik kapasitede kova seçeneği mevcut. Bu sayede müşteriler ihtiyaçları doğrultusunda makine kombinasyonları oluşturabiliyorlar. ST 52 çelikten üretilen yüksek mukavemetli kovalarda sürtünmeye maruz kalan yüzeylerde ise Hardox çelik tercih ediliyor” şeklinde konuştu.

Ürettikleri Yeni 6 Plus serisi kazıcı yükleyicilerin de müşteriler tarafından yoğun ilgi gördüğünü vurgulayan Karlı, “MST 6 Plus kazıcı yükleyicilerde operatörün konforu ve ihtiyaçları düşünülerek geliştirilen yeni kabin tasarımına artı olarak yenilenmiş klima ve kalorifer sistemi bulunmaktadır. Bu sayede sıcak ve soğuk havalarda kabin içerisindeki ısı operatörün istediği dereceye rahatlıkla getirilebiliyor. Operatör konforunun yüksek seviyede hissedilebilmesi için standart donanım olarak sunulan havalı süspansiyonlu operatör koltuğu, uzun ve yorucu çalışma sürelerinin operatör üzerindeki olumsuz etkileri en aza indiriliyor. Ayrıca diğer ürünümüz teleskobik yükleyici. MST olarak, Türkiye’nin ilk ve tek yerli teleskopik yükleyici üreticisi olarak 7 metreden 17 metreye kadar 7 çeşit modelde teleskopik yükleyici üretimini Gaziantep’teki modern tesislerimizde devam ediyoruz. Şimdi bu ürün grubuna powershift şanzımanlı yeni üyelerini ekliyoruz. Artık 18 metre erişim mesafesine ve 4 ton taşıma kapasitesine ulaşan yeni MST teleskopik yükleyici, farklı arazi koşullarında makinanın denge sistemini arttırması için müşteri talepleri doğrultusunda ’Sway’ özelliği ekledi” diye konuştu. Karlı, MST’nin, ayrıca Türkiye’nin tek yerli mini ekskavatör üreticisi olduğunu anımsatarak, 1.6 ton ile 5.5 ton arasında 5 ayrı modelde mini ekskavatörünü farklı ataşman seçenekleri ile müşterilerine sunduklarını sözlerine ekledi. MST İş ve Tarım Makinaları; tekstil, enerji, inşaat, ambalaj, iş ve tarım makinaları, gayrimenkul, AVM, sağlık ve eğitim sektörlerinde faaliyet gösteren SANKO Holding bünyesinde kuruldu. Gaziantep’teki 42 bin metrekare kapalı alanlı, modern teknoloji ile donatılan tesislerde üretilen MST markalı kazıcı yükleyici, teleskopik yükleyici ve ekskavatörle, SANKO çatısı altında ülke sanayiine önemli değer katmaktadır.

MST İş ve Tarım Makinaları, Türkiye’de 11 bölge müdürlüğü ve güçlü ve yaygın satış ve satış sonrası hizmetler teşkilatı ile iş makinası sektörüne satış ekibi ve teknik personel yetiştirilmesi konusunda da çalışma yapmaktadır. Ar-Ge çalışmaları ile ürün gamını sürekli artıran ve yeni teknoloji çalışmaları yapan MST Ar-Ge çalışmalarını, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca tescillenen Ar-Ge merkezinde Türk mühendis ve teknisyenler yürütmektedir.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı