Öne Çıkanlar meyve ağacı budama jakaranda fidanı şiddetli yağış eğitim palmiye ağacı

Bu haber kez okundu.

Mutluluğa rekor evet

2016 yılında 6 bin 607 çifti evlendirerek bir rekora imza atan Keçiören Belediyesi Evlendirme Memurluğu, bu yıl da rekora koşuyor. Keçiören kıydığı 4 bin 760 nikahla Ankara’nın tüm ilçelerini geride bırakarak birinci olurken, onu 3 bin 980 çiftle Çankaya, 3 bin 820 çiftle Yenimahalle, 2 bin 962 çiftle de Etimesgut takip etti.

Adeta nikahtan nikaha koşan Keçiören Belediyesi evlendirme memurları, sezon bitimine kadar bu sayının yine 6 bine yaklaşacağını öngörüyor. Evlenen çiftler arasında yabancı uyruklular sıralamasında birinciliği Keçiören alırken, en fazla evlenenler Suriyeliler oldu. Sıralamayı İran, Azerbaycan ve Özbekistan takip etti. Evlenme merasimi esnasında kendi geleneklerini de uygulayan çiftler ilginç görüntülere imza attı.

"Hayırlı işe niyet ettiniz mi acele edin" düsturundan yola çıkan Keçiören Belediyesi, hızıyla da parmak ısırtıyor. Otomasyon sistemine geçen Belediye, yarım saat içinde çiftlerin başvurusunu alıp, nikahını kıydıktan sonra nüfusa tescilini yaptırıyor. Çiftlerin dünya evine girmesine zaman zaman da bizzat tanıklık eden Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Ailenin temel taşları karşılıklı sevgi, saygı, hürmet, anlayıştır. Çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar ve iki cihan saadeti diliyorum. Cenab-ı Allah kendilerine, milletine ve vatanına hayırlı hizmetler sunacak güzel evlatlar nasip etsin. Darısı bekarların başına" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı