Öne Çıkanlar tarım kapanış fiyatı fakıbaba eğitim tarım ve orman bakanlığı

Bu haber kez okundu.

Tamircilerden Başkan Karael’e ziyaret

Van’daki oto lastik tamircileri, Van Demirciler Tornacılar Tamirciler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Karael’i ziyaret ederek, yaşadıkları sorunları dile getirdiler.

Van Demirciler Tornacılar Tamirciler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Karael, odaya kayıtlı oto lastik tamircileriyle bir araya gelerek, talep ve sorunlarını dinledi. Oto lastik tamircisi esnaflar; kayıt dışı çalışanlara yönelik çözüm bulunmasını ve tek tip fiyat listesinin çıkartılmasını istedi.

Talepleri dinleyen Başkan İdris Karael, esnafların haklı olduğunu belirterek, kayıt dışı çalışanlarla mücadele edilmesi gerektiğinin altını çizdi. Karael, “Bu konuyu haletmek için başta esnaf dostu olan Vali Murat Zorluoğlu ve İpekyolu, Edremit ve Tuşba belediyelerinin yanı sıra vergi daireleri ve defterdarlığın yardımcı olmalarını bekliyoruz. Bu konuda gerekli girişimlerde bulunacağız. Fiyat tarifesi konusunda oto lastik tamircisi esnafların çoğunluğunun benimseyeceği bir tarife hazırlanarak Van Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliğinden talepte bulunacağız. Esnaf ve sanatkârlarımızın bu duyarlılığından dolayı kendilerine teşekkür ederek gereken neyse yapılacaktır. Kaçak çalışanlarla oda olarak amansız mücadelemiz sürecektir” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı