Öne Çıkanlar tarım çiftçi papaz erik fidanı adana tarım fuarı tohum desteklemesi

Bu haber kez okundu.

Tarım arazilerine ulaşım artık daha rahat olacak

Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı ilçesi Kayışlar Mahallesi ile Akhisar’ın Mecidiye Mahallesi arasında bağlantıyı sağlayan yolda birinci kat sathi kaplama çalışmasına başladı. İki mahalle arasında bağlantıyı sağlamasının yanı sıra tarım arazilerine ulaşımı da sağlayan bu yolda başlatılan asfalt çalışması bölgedeki çiftçilerin yüzünü güldürdü.

Manisa’nın il genelinde gerçekleştirdiği yol bakım çalışmaları ile vatandaşları konforlu yollara kavuşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi asfalt hamlesinde çiftçileri de unutmuyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı ilçesinde Kayışlar Mahallesi ile Akhisar’ın Mecidiye Mahallesi arasında bağlantıyı sağlayan 4 kilometrelik yolda asfalt çalışmasına başladı. Tarım arazilerinin yoğun olarak bulunduğu bölgede başlatılan çalışma çiftçiler tarafından memnuniyetle karşılandı. Hummalı bir şekilde yürütülen çalışmaları Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir ile birlikte Kayışlar Mahalle Muhtarı Baki Ulu birlikte inceledi.

Yürütülen yol bakım çalışmalarının bölge için önemine değinen Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, “Mevcut yol tarla seviyesindeydi. Geçtiğimiz yıllarda bu yolda temel altı malzeme ve stabilize çalışması Manisa Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapıldı. Şuanda mevcut yolda 4 kilometrelik asfalt çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu yol iki mahalleyi bağlamasının yanı sıra tarım arazilerinin de ortasından geçen bir yol. Vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Kayışlar Mahalle Muhtarı Baki Ulu da yapılan yol bakım çalışması nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ederek, “Akhisar’a bağlantımızı sağlayan aynı zamanda tarım arazilerine ulaşım amacıyla kullanılan bu yolun bakımını Manisa Büyükşehir Belediyemizden talep ettik. Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığımız tarafından da özenle burada bir yol bakım çalışması başlatıldı. Allah razı olsun” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı