Öne Çıkanlar trakya eğitim özel sektör teşvikleri tarım ayçiçeği

Bu haber kez okundu.

Tarım masaya yatırılıyor

Başbakanlık Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Atatürk Araştırma Merkezi Başkanlığı ve Harran Üniversitesi iş birliğiyle 12-14 Nisan 2018 tarihlerinde Şanlıurfa’da Türkiye’de Tarım Politikaları ve Ülke Ekonomisine Katkıları Uluslararası Sempozyumu düzenlenecek.

Türkiye’de Tarım Politikaları ve Ülke Ekonomisine Katkıları Uluslararası Sempozyumu 12-14 Nisan 2018 tarihlerinde Şanlıurfa’da düzenlenecek. Sempozyumda; Türkiye’de tarımın dünü ve bugünü, tarım politikalarının çıkış noktaları, uygulamaları, problemleri, siyasi, sosyal ve ekonomik hayata etkileri değerlendirilecek. Ayrıca dünyada tarım politikaları ile değişim nedenleri ve etkileri ile Türkiye’nin tarım potansiyeli, mevcut potansiyelin ne kadar kullanıldığı ve gelişme imkanları da ele alınacak.

Sempozyumda sunulacak olan 40 bildiri ile Türkiye’nin ekonomik hayatında önemli bir yeri olan tarımın tarihi süreçteki aşamaları ve bugünkü durumu bilimsel bir zeminde tartışılacak. Günümüz tarım uygulamalarına bilimsel bilgi desteği sağlama amacından hareketle Cumhuriyet’in kuruluşundan günümüze tarım politikalarının ülkemizin ekonomik gelişmesiyle ilişkisi, tarihi süreç içerisinde ele alınacak.

12 Nisan Perşembe günü Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü Ziraat Fakültesi Prof. Dr. Hüseyin Apan Konferans Salonu’ndaki açılış konuşmaları ile başlayacak olan sempozyum iki gün sürecek.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi