Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi fakıbaba kefir Gıda kapanış fiyatı

Bu haber kez okundu.

Üreticilere gece eğitimi

Edirne Gıda tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri tarafından köylerde düzenlenen gece eğitimi toplantıları, üreticilerin yoğun ilgisiyle devam edriyor.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yetkilileri tarafından verilen gece eğitimlerinde, toplulaştırma, Çevre Amaçlı Tarımsal Arazileri Koruma Programı, Meyvecilik, Buğday Yetiştiriciliği, Hastalık ve Zararlıları, Çiftçi Kayıt Sistemi, Tarımsal Destekler ile Hayvancılık ve Destekleri konularında eğitim verildi.

Yapılan eğitim toplantısına 57 üretici ile Hıdırağa, Kayapa, Karayusuf, Menekşesofular, Korucu ve Hasanağa köylerinin muhtarları katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı