Öne Çıkanlar Gıda fakıbaba şiddetli yağış ağaç budaması hayvancılık

Bu haber kez okundu.

Üreticilere tarımsal amaçlı eğitim çalışmaları

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Edirne İl Müdürlüğü tarafından, Tarımsal Amaçlı Kooperatiflerin yöneticilerine yönelik eğitim çalışmaları yapıldı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının programları gereği İl Müdürlüğü tarafından, kooperatif yönetim kurulu üyelerinin eğitimi bu yıl Keşan ve Uzunköprü ilçelerinde yapıldı. İl ve İlçe Müdürlüğünce planlanan kooperatif yöneticileri eğitiminin Keşan’da 41, Uzunköprü’de 36 kooperatif yöneticisinin katılımıyla yapıldığı bildirildi. Yönetim kurulu üyelerine 1163 sayılı Kooperatifler Kanunu ve ana sözleşmeleri gereği aldıkları sorumluluklar ile iş ve işlemelerinin yürütülmesinde karşılaşılan sorunlar hakkında bilgi verildi.

Müdürlükçe yapılan denetimler sonucu tespit edilen hususlar ve dikkat edilmesi gereken konular anlatılırken, toplantının, soruların cevaplandırılmasının ardından sona erdiği belirtildi.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı