Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi hayvancılık kefir çiftçi papaz erik fidanı

Bu haber kez okundu.

Vali Köşger, ayın şoförünü ödüllendirdi

Aydın’da Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi tarafından geleneksel hale getirilen değerlendirmede ayın şoförü seçilen OKtay Işık, ödülünü Vali Yavuz Selim Köşger’in elinden aldı.

Aydın Şehiriçi Kooperatifinin bulunduğu Son Durak Tesisleri’nde gerçekleştirilen ödül töreninin bu ay ki konuğu Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger oldu. Ağustos ayında örnek davranışları ile ayın şoförü seçilen Oktay Işık, plaketini ve altın ödülünü Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’in elinden aldı.

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, Aydın Özel Halk Otobüslerinin düzenlemiş olduğu bu ödül töreninin çok anlamlı olduğunu belirterek, “Şöforlük halkımızın bire bir muhatap olduğu bir hizmet alanıdır. Devlet hizmetleri içerisinde vatandaşın zaman zaman şikayetçi olduğu bir alandır. Şoförle muhatap olma konusunda vatandaşımızın zaman zaman sıkıntıları oluyor. Bu noktada halk otobüslerimizin yönetiminin böyle bir ödül organizasyonu yapmış olması ve en en centilmen halkla ilişkileri en iyi tutan ve vatandaş memnuniyetini en üst düzeye çıkaran şoförü her ay ödüllendiriyor olması çok anlamlıdır. Aydın’a yakışanda budur. Aydın gelişmiş bir şehir, insanı her anlamda en iyisine layık, dolayısıyla şoför kardeşlerimiz halkla olan ilişkilerinde bu hizmeti sunarken, en iyi şekilde trafik kurallarına uyarak yolcularını hedefine ulaştırsın. Şoförümüzden beklenen budur. Aydın’da böyle bir organizsyon yapmasından dolayı hem kooperatifimizi hem de bütün şoför arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Aydın Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın, bu uygulamayı uzun yıllar sürdürmek istediklerini açıklayarak, “Geleneksel hale getirdiğimiz ödülün inşallah uzun yıllar hep birlikte sizlerle vermeye devam edeceğiz. Bu törenler devam ettikçe memmununiyet telefonları da almaya başladık. Bu bizi mutlu ediyor. Halkın taşınması konusunda tabiki hizmet kalitesinin arttırılması için bu uygulamaya başladık. Bu da şöforlerin birbirini motive etmesini de sağlıyor. Bu uygulamaya uzun yıllar devam etmek istiyoruz” diye konuştu.

Ayın Şoförü Ödül Törenine Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, Aydın Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın, Aydın Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Semih Özmeriç, Aydın Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi yönetim kurulu üyeleri ve şoförler katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı