Öne Çıkanlar mikado kayısı muğlada yağmur chicago borsası ayçiçeği çit mazı fidanı dikimi

Bu haber kez okundu.

Bayram öncesi gıda denetimleri arttı
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, Ramazan Bayramı’na ilişkin tedbirlerini sürdürüyor. Kentin en işlek caddelerinde bayrama yönelik gıda ürünleri satan esnafa bir dizi denetim gerçekleştiren ekipler, standartlara uygun olmayan ürünlerin satışına izin vermiyor.

Vatandaşların sağlığını tehdit edebilecek ürünlere karşı denetimlerini sürdüren zabıta ekipleri, Karagöz Caddesi başta olmak üzere Gaziler, Mütercim Asım, Elmacı Pazarı, Suburcu, İstasyon, Hürriyet gibi birçok semt ve caddelerde faaliyet gösteren işyerlerinde incelemelerde bulundu. Vatandaşın sağlığının ön planda tutulduğu incelemelerde hijyen ve kalite şartı aranıyor. Halkın sağlığını tehdit edebilecek her türlü unsuru göz önüne alarak merdiven altı olarak tabir edilen kalitesiz ürünlere karşı mücadele veren zabıta ekipleri, denetimler sırasında göz açtırmadı. Özellikle bayram şekerlerini ve kolonyaları titizlikle denetleyen ekipler, terazileri de kontrol etmeyi ihmal etmedi. Vatandaşların huzurlu bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla izinsiz ürün satan seyyar satıcılara yönelik de çalışma yapan ekipler, çarşı ortasına park edilmiş ve yoldan geçenleri rahatsız eden motosikletlere de cezai işlem uyguladı. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, zabıta sorumluluk alanında bulunan tüm cadde ve bulvarlarda öncelikle rahat bir alışveriş imkanı sağlamak için gerekli düzenlemelerin yapılarak ekip sayısının artırıldığını belirtti. Vatandaşların huzurlu bir ortamda alışverişlerini yapabilmeleri için denetimlerin titizlikle sürdüğünü vurgulayan Güzelbey, geçmiş Ramazan aylarında olduğu gibi bu Ramazan'da da vatandaşların huzur dolu bir Ramazan Bayramı geçirmesi için tüm ekiplerin 24 saat aktif olarak çalıştığını söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı