Öne Çıkanlar makam aracı fındık fiyatları arttı can erik hasadı tarım fuarları abelya ağacı fidanı

Bu haber kez okundu.

Freşa’nın Meyve Aromalı Maden Suları
Tüketicilere birçok lezzet alternatifi sunan Freşa’nın geniş ürün yelpazesinde yer alan Freşa Limon, Çilek ve Elma Aromalı Maden Suları içeriğindeki minerallerle kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyor!

Freşa Maden suyunun içeriğindeki zengin mineraller arasında yer alan kalsiyum kemik yapısının gelişmesinde önemli bir rol oynarken, florür ise ağız ve diş sağlığının gelişmesi için son derece yararlıdır. Uzmanlar anne adaylarının, gelişme çağındaki çocukların ve yaşlıların maden suyu tüketmelerini tavsiye ediyor.

Birbirinden lezzetli meyve aromaları ve doğal zengin mineralli yapısı ile sağlıklı bir ferahlama sağlayan Freşa’nın bu üç lezzetinin yanı sıra muzlu, şeftalili, vişneli, portakallı ve karışık meyveli olmak üzere 8 farklı lezzet seçeneği bulunuyor.


Ayrıntılı bilgi için: PR Ekstra / Teni Tapık – 0 212 288 51 24Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,