Öne Çıkanlar genç çiftçi projesi e-fidancim ayçiçeği alımı lavanta lavanta yetiştiricilliği

Bu haber kez okundu.

Gıda güvenliği, Uludağ Üniversitesi'nde masaya yatırılacak
Uludağ Üniversitesi (UÜ) Biyoloji Topluluğu (UBİT), tarafından düzenlenecek 'Gıda Güvenliği ve Sağlıklı Yaşam Sempozyumu'na katılacak öğrencilere sertifika verilecek.

    UBİT'ten yapılan yazılı açıklamada, 16 Kasım 2011 Çarşamba sempozyumda gıda güvenliği konusunun enine boyuna ele alınacağı belirtildi.

    Açıklamada, "Günümüzde eski yöntem gıda işleme ve tüketiciye sunma yaklaşımlarında gerek tüketicinin bilinçlenmesi gerekse ülkelerin gıda yasalarını ‘daha sağlıklı ve güvenli gıda üretme’ doğrultusunda güncellemeleri nedeniyle çok önemli değişimler meydana gelmiş, gıda güvenliği ve sağlıklı yaşam son yılların en önemli toplumsal konusu olmuştur. Güvenli tarımın ya da hayvancılığın (organik) günümüzde nasıl yapılması gerektiği, olması gereken doğrular neler ve bunlar doğru yapılmadığı zaman insan sağlığında oluşabilecek tehlikeler hakkında bilgilenmek ve bilinçlenmek için sempozyumumuza davetlisiniz. Sempozyuma katılacak olan öğrencilerimize katılım belgesi verilecektir." ifadeleri yer aldı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,