Öne Çıkanlar tarım ve orman bakanlığı ayçiçeği zararlıları üretim abelya ağacı fidanı bakan yardımcısı akif özkaldı

Bu haber kez okundu.

Tarladan el değmeden 2 saatte kavanoza
HALİL İBRAHİM TUNALI
BURSA

Son yıllarda ülkemiz kamuoyunda da gıda güvenliği ile ilgili ciddi kaygılar yaşanmaya başlarken, beslenmede arzulanan sağlıklı ve güvenli gıdaya ulaşmak neredeyse imkansız hale geldi. Çevre kirliliği yanında zirai ilaç ve kimyasal kullanımı gıda zincirinde önemli bir problem olarak ortaya çıkıyor. Pazardan, marketten taze diye alınan birçok sebze en az 2-3 günlük.

Penguen Gıda, tarladan el değmeden 2 saat içinde ürünleri cam kavanozlara koyuyor. Modern tarım teknikleri kullanılarak üretilen sebze ve meyveler ise lezzet, kalite ve besin değerlerinin ciddi kayıplarını ortadan kaldırıyor. Yaklaşık 2 saat içerisinde üretime alınan meyve ve sebzeler, dalından koparıldığı tazeliği koruyarak, katkı ve koruyucu maddeler kullanılmadan, el değmeden cam kavanozlara dolduruluyor.

HABER KAYNAĞI

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı