29 Haziran 2017 Perşembe

Terminal Ve Otobüslerde Gıda Denetimi

Osmaniye Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne bağlı Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminalinde gıda satış yerleri ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüslerde gıda denetimi yapıldı.

18 Şubat 2017 Cumartesi 17:14
Bu haber 714 kez okundu
 Terminal Ve Otobüslerde Gıda Denetimi
Untitled Document

E-fidancim.com Tükiyenin En Büyük online fidan ve tohum satış sitesi 100 tl üzeri kargo bedava www.e-fidancim.com

TH Reklamları

 

Osmaniye Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Sağlam, gıda kontrol faaliyetlerinde boşluğa yer bırakılamayacağını ifade ederek, “Yolcu otobüslerinde dağıtımı yapılan gıdalarında kontrol edilmesi gerekiyor. Bu nedenle belli aralıklarla bu denetimlerin gerçekleştirilecek. Şehirlerarası yolcu otobüsleri denetimlerinde, dağıtımı yapılan gıdaların son tüketim ve tavsiye edilen tüketim tarihleri, işletme kayıt ve onay numaraları, dağıtımı yapan personelin hijyeni gibi konuların kontrol edildi. Ayrıca kaptan ve muavinlere bilgilendirme yapıldı” ifadelerini kullandı.
Terminalde satılan ürünlerin Osmaniye’nin tanıtımına destek verdiğini ve imajı ile doğrudan alakalı olduğunu belirten Sağlam, “Gıda kontrol faaliyetlerimiz titizlikle devam ediyor. Vatandaşlarımızın güvenli gıdaya erişebilmesi için hassasiyetle görev yapılıyor ve yapılmaya da devam edecek” dedi.
Haber Kaynağı: Tarımsal Haber - www.tarimsalhaber.com
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Okul sütü projesini faydalı buluyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV