24 Haziran 2017 Cumartesi

'Akar ve Fidan'ın tutuklanması isteniyor'

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın Meclis Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu'na verdiği ifade Cem Küçük ve Fuat Uğur'un sundukları Medya Kritik’te ele alındı.

02 Haziran 2017 Cuma 10:54
Bu haber 143 kez okundu
 'Akar ve Fidan'ın tutuklanması isteniyor'
Untitled Document

E-fidancim.com Tükiyenin En Büyük online fidan ve tohum satış sitesi 100 tl üzeri kargo bedava www.e-fidancim.com

TH Reklamları

 

Cem Küçük ve Fuat Uğur, TGRT ekranlarındaki Medya Kritik programında, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın Meclis Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu'na verdiği ifadeyle ilgili dikkat çeken bir diyaloğa girdi.

BAŞLIKLARA DİKKAT ÇEKTİ

Programda önce gazete manşetlerinde Akar’ın ifadelerinin nasıl ele alındığı ve hangi tarz başlıklarla verildiği incelendi. Cem Küçük daha sonra, Hürriyet Gazetesi’nin “İstihbaratta darbe yoktu”, Cumhuriyet’in “Darbeyi duymamış”, Sözcü’nün “Darbecilerle pazarlık yapmadım” ve Aydınlık’ın “MİT’ten darbe istihbaratı gelmedi” başlıklarının bir plan dahilinde seçildiğini iddia etti.

HÜRRİYET KELLE İSTİYOR

Küçük, “Kim ne maksatla manşet atıyor bunları biliyoruz. Hürriyet Gazetesi ve birileri Sayın Fidan’a ve Sayın Akar’a bir operasyon çekiyor. Şu an kelleleri alınmak isteniyor. ‘Darbeyi biliyorlardı önlemediler’, ‘darbenin içindeydiler’ demeye getiriyorlar. Bunu Hürriyet’ten Mehmet Yakup Yılmaz yapıyor. Bunların belli ki Akar ve Fidan’ı yemek için özel bir çabaları var. Bunu birilerinin yapmasını anlarım ama Hürriyet’inki oldu mu bu başka bir anlama gelir” ifadelerini kullandı. 
Haber Kaynağı: Tarımsal Haber - www.tarimsalhaber.com
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Okul sütü projesini faydalı buluyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV