Öne Çıkanlar aa mikado kayısı jakaranda fidanı çit mazı fidanı dikimi makam aracı

Bu haber kez okundu.

Altınözü protokolü Hristiyanların Noel Bayramını kutladı
Hatay’ın Altınözü ilçesinde bulunan Ortodoks ve Katolik Kiliselerini ziyaret eden protokol üyeleri, Hrisitiyanların Noel Bayramını kutladı.

Altınözü'ndeki Sarılar Mahallesi'nde bulunan Ortodoks Kilisesi ve Tokaçlı Mahallesi'nde bulunan Katolik Kilisesinde düzenlenen törene katılan Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Belediye Başkanı Rıfat Sarı, siyasi parti başkanları, daire amirleri, sivil toplum örgütleri, il ve ilçe belediye encümenleri Hristiyanların Noel bayramını kutladı. Altınözü protokolü, Altınözü Ortodoks Kilisesi Cemaat Vakfı Başkanı Münir Balıkçıoğlu, Ortadoks Kilisesi ruhani lideri Bolos Bahçeci, Tokaçlı Mahallesi Katolik Kilisesi ruhani lideri Musa Papaz, Mikail Papaz ile görüştüler. Balıkçıoğlu'ndan kilise ve kentte yaşayan Hristiyan vatandaşlarla ilgili bilgi alan Kaymakam Arslanköylü ve Belediye Başkanı Sarı, burada yaptıkları konuşmalarda Noel Bayramı'nın barış, huzur getirmesini diledi. Kaymakam Arslanköylü, birlik ve beraberliğin ilçede devam etmesi noktasında cemaat önderlerine büyük görev düştüğünü söyledi.

Altınözü’nün, birlikte yaşamanın en güzel sergilendiği yer olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Sarı ise “Altınözü, tüm düşüncelerin bir arada bugüne kadar yaşadığı bir ilçe olduğu gibi bundan sonra da bölgemizin, ülkemizin ve dünyanın barış merkezi olmaya devam edecektir. Bu topraklar hepimizindir. Hepimizin olmaya da devam edecektir.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı