Öne Çıkanlar aa Gıda mikado kayısı çit mazı fidanı dikimi makam aracı

Bu haber kez okundu.

Araban Ovası'nda ikinci ürün hasadı başladı
Gaziantep'in Araban Ovası’nda, 2014 yılı firik ve arpa hasadından sonra ikinci ürün olarak ekimi yapılan karpuz hasadı başlandı.

    Araban Ziraat Odası Başkanı Mehmet Doğan, Araban Ovası’ndaki firik yapımı için erken hasat yapılan buğday ve arpa ekili alanlarda hasat sonrası ikinci ürün olarak ekimi yapılan Araban karpuzunun hasadının başladığını söyledi. Doğan, "Yurt genelinde tadı ve lezzetiyle Araban baklavası olarak bilinen meşhur Araban karpuzunun ürünü başladı. Geçen yıl başlanan ve bu yılda üretimine devam edilen ikinci ürün karpuzu 40-45 kuruştan yok satılıyor." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı