Öne Çıkanlar kırsal kalkınma yatırımları jakaranda ağacı vairo badem çeşidi makam aracı eğitim

Bu haber kez okundu.

Avukat Keçeci: Müvekkilim yasal yollarla hakkını gözetecek
20 Ocak tarihli Sabah gazetesinde Şaban Arslan ve Hayrettin Bektaş imzasıyla yayınlanan 'İşte Marmara bölge imamları', Takvim'de ise 'İnlerine girildi', 'F-Devlet' başlığıyla çıkan haberle ilgili hukuki süreç başlatıldı.

Avukat Murat Keçeci, müvekkilinin gazetelerin iftira içerikli haberleriyle ilgili yasal yollara başvurarak hakkını gözeteceğini söyledi. Haberde adı geçen isimlerden biri olan ve Kırklareli'nde yaşayan Şuayip Beyazıt'ın avukatı Murat Keçeci, gazete yazılarındaki iddia ve söylemlerin gerçeğe aykırı, iftira mahiyetinde olduğunu ifade etti.

Keçeci, "Eğitimci olarak hayatını sürdüren müvekkilimin, haberi yapan kişilerin hayal ürünü senaryolarına konu edilmesinin yanında müvekkilime ait gizli kalması gereken kişisel bilgilerin kamuoyuna ifşa edilmesi de ayrı suç teşkil etmektedir." dedi.

Murat Keçeci, haberde 'belgeleriyle ortaya çıkarıldı' şeklinde ifade kullanılmasına rağmen tamamen hayal ürünü olan yazının hiçbir somut delil ve belgeye dayanmadığını dile getirdi.

Avukat Keçeci, basın değerleriyle ters düşen, gazetecilik mesleğinin onur ve saygınlığını zedeleyici tarzda kin ve nefret duygusuyla kaleme alınan, belge ve dayanaktan yoksun yazının içerisinde müvekkiline karşı suç teşkil edecek çok sayıda ifade kullanıldığına dikkat çekti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,