Öne Çıkanlar hünnap fidanı teknoloji konferans çiftçi su taşkını

Bu haber kez okundu.

Başkan Toksoy, sağduyu çağrısında bulundu
Hatay Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, bir süredir devam eden ve Türkiye'yi huzursuz eden olaylarla ilgili açıklama yaptı. Başkan Toksoy, Türkiye Cumhuriyeti'ni, Lübnan'a, Suriye'ye, Afganistan'a, Irak'a dönüştürme emeli ve hedefi taşıyan iç ve dış mihraklar tahrip kampanyalarını çok daha tehlikeli boyutlara taşıdığını belirtti.

Sokakların karmakarışık, şehirlerin kapkaranlık olduğunu ifade eden Başkan Toksoy, "Türkiye düşmanı barbarlar, vatan, bayrak ve millet muhalifleri gevşek ve müsait zeminde azami derecede istifade etmektedirler. Biteceği ve bitti denilen bölücü ve yıkıcı terör hareketleri daha da azmış daha da bilenmiştir. Ülke genelinde sahnelenen provokatör eylemler toplumsal barışı ciddi bir şekilde tehdit etmektedir. Türk milletinin huzur ve esenliğini rehin alarak, provokatör girişimlerle bin yıllık kardeşliğimizi bozmak isteyenlere karşı her zamankinden daha fazla dikkatli, sabırlı ve bütün gelişmelerin muhasebesini çok yapmak mecburiyetinde olmalıyız. Uyanık ve dikkatli olacağız, muhtemel kavga ve çatışmalardan kesinlikle uzak kalmalıyız. Bin yıllık kardeş ve kader ortaklığına gölge düşürmek için bu tür provokalere ve tuzaklara hiçbir sağ duyulu insanımız düşmemelidir. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece, birlik ve beraberlik içinde kalırsak bu kötü günler mutlaka aşılacak, toplumsal huzur ve dengeler yeniden tesis edilecektir." dedi.

    "Türkiye Cumhuriyeti'nin iç savaş ve etnik kutuplaşmalara yol açacak her tuzağa ve sinsi oyunlara karşı dikkatli ve uyanık olmamız gerekmektedir." diyen Toksoy, "Bize düşen görev, Türkiye'nin ve necip Türk milletinin hakkını, hukukunu, çıkarlarını ve milli güvenliğini müdafaa ve muhafaza etmektir. Bunun içindir ki bin yıllık, kardeşliğimizi ve kader ortaklığımızı korumak ve yaşatmak durumundayız. Bölücü terör ve yandaşlarının iç ve dış vesayet odaklarının bu kirli ve çirkin provokelere gelmeyeceğiz." ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,