Öne Çıkanlar lavanta can erik hasadı interfresh fuar hatay tarım fuarı jakaranda fidanı

Bu haber kez okundu.

Bekir Bozdağ (Dumanlı'nın savunması için): Sızdıranlara sormak lazım
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı’nın mahkemedeki savunmasının gazete ve televizyonlarda yayınlanması ile ilgili olarak “Onu sızdıranlara sormak lazım.” dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Atatürk Kültür Merkezi’ndeki (AKM) İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı’nın açılış törenine katıldı. Bozdağ program öncesi basın mensuplarının cevapladı.

Bozdağ, “Yargıtay, Devrimci Karargah davasını onadı. Yargıtay’da üyeler değişecek, daireler değişecek, acele bir karar verildi. Paralel yapının uzantısı cezalandırdı şeklinde yorumlar var, ne düşüyorsunuz?” sorusunu “Bugün gazeteleri açtığımda benzer yorumları ben de gördüm. Dileğimiz arzumuz Yargıtay’ın bu tür yorumlara hak verecek veya yanlış anlaşılmalara yol açacak tartışmaların içerisine hiçbir zaman olmamasıdır. Yargıtay’ın onadığı bir karar hak yerine buldu şeklinde değerlendirilmeli. Ancak işte Yargıtay’daki değişim olurken değişimden önce karar verildi şeklinde değerlendirmeye muhatap olmamalıdır. Bizim arzumuz budur. Ancak tabı ben de manidar buldum. Yargıtay’daki böylesi yasal bir süreç arifesinde karar verilmiş olmasını herkes gibi ben de bir ünlem işareti ile karşılıyorum.” şeklinde cevap verdi.

Bozdağ ayrıca, Fetullah Gülen Hocaefendi ile ilgili şu ana kadar bakanlığa yakalama kararı gelmediğini söyledi.

"Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı’nın yaptığı savunma sızdı. Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?" sorusuna ise Bozdağ “Onu sızdıranlara sormak lazım” şeklinde cevap verdi.

Bozdağ, Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi binalarına verilen arama kararı ile ilgili soruya ise cevap vermedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi