Öne Çıkanlar çiftlik bank Üretici eğitim new york borsası Adilcevaz

Bu haber kez okundu.

Bilgisayar üzerinden (e-YDS) sınavı 19 Ekim'de yapılacak
Ölçme , Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından bilgisayar üzerinde (elektronik sınav) yapılacak. Elektronik Yabancı Dil Sınavlarının (e-YDS) ilk uygulaması 20 Eylül 2014 tarihinde yapıldı.
e-YDS’nin 2014 yılı için diğer uygulamaları ise 19 Ekim 2014, 15 Kasım 2014 ve 20 Aralık 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek.
e-YDS elektronik ortamda yapılacağından, adayların sınavda uygulanacak ara yüzleri sınav öncesinde tanıması ve sisteme aşinalık kazanması amacı ile bir deneme e-sınavı hazırlandı.
Bu sınavlara katılacak adayların sınavdan önce deneme sınavından yararlanmalarının önemine dikkat çeken ÖSYM Başkanlığı adaylardan, deneme e-Sınav Uygulamasına http://www.osym.gov.tr/belge/1-22054/2014-elektronik-yabanci-dil-sinavi-e-yds-2014-deneme-e-.html bağlantısı üzerinden ulaşabileceklerini bildirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı