Öne Çıkanlar e-fidancim Veysel eroğlu besi sığırı yetiştiriciliği rusya domates ithalatı ilaçlama uyarısı

Bu haber kez okundu.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nda gençlerle buluşulacak
Manisa İl Müftüsü Sinan Cihan, Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nın bu yılki temasının "Geç Kalma Genç Kal, Şehrin Kalbinde Buluşalım" olarak belirlendiğini bildirdi. Müftü Cihan, 1-7 Ekim arasında kutlanan haftanın, bu yıl Kurban Bayramı'na denk gelmesi sebebiyle 13-19 Ekim arasında kutlandığını söyledi. Cihan, hafta boyunca düzenlenecek etkinliklere herkesi davet etti.

Hafta boyunca değişik platformda özellikle gençlerle biraraya geleceklerini dile getiren Cihan, “Toplum olarak ileriye dönük gençlerimize yönelik nasıl katkıda bulunabiliriz, bunları ele alacağız. Gençlerimizle hangi güzel programları birlikte icra edebiliriz, onları ele alacağız. Bunun yanısıra sevgievlerini, huzurevini, hastaları, cezaevlerini ziyaret edeceğiz. Okullarımıza giderek öğrencilerimizle buluşacağız. Dolaysıyla gelecekle ilgili projelerimizi, programlarımızı gençlerimizden alacağımız fikirlerle, önerilerle yeniden oluşturmaya çalışacağız. Gençlerle yetişkinleri buluşturarak geleceğe hazırlayacağız. Yarımız bugünümüzden daha iyi olsun diye, geleceğimiz geçmişimizden daha güçlü olsun diye çalışıyoruz. Bütün insanlık olarak daha huzurlu, daha aydınlık yarınlarda buluşmayı temenni ediyoruz.” dedi.

Her yıl değişik bir temanın seçildiğini, bu yıl ise gençlik temasının ele alındığını ifade eden Cihan, “Kutlu Doğum Haftası’nda, ramazan ayında bir ana tema belirleniyor. Neticede bizim geleceğimiz gençliğe bağlı. Gençlerimizle yeniden buluşmanın geleceğimiz açısından önemli olduğu düşüncesiyle gençliği programlarımızın merkezine koyduk.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,