Öne Çıkanlar trakya eğitim tarım ayçiçeği e-fidancim

Bu haber kez okundu.

CHP'li 11 ilçe başkanı istifa etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul teşkilatında 11 ilçe başkanı, milletvekili aday adaylığı için istifa etti. İstifa dilekçelerini alan İl Başkanı Murat Karayalçın, seçilemeyenler olursa yine kapılarının açık olduğu mesajını verdi.

Milletvekilliği aday adaylığı için CHP’de 11 ilçe başkanı istifa etti. İl Başkanlığında düzenlenen programda, Avcılar Bayram Acar, Bahçelievler Rıza Akpolat, Bakırköy Sait Yücel, Beyoğlu İnan Güney, Esenler Halil Özden, Eyüp Ahmet Kartalkanat, Gaziosmanpaşa Mehmet Polat, Kadıköy Necati Ekşi, Zeytinburnu Metin Doğan ve Kağıthane Zeynel Öztürk istifa dilekçesini verdi. Programa katılmayan Kartal İlçe Başkanı Kamer Gök ise istifa dilekçesini gönderdi.

İlçe başkanlarının istifa dilekçelerini alan CHP İl Başkanı Murat Karayalçın, “İlçe başkanlarımız genel başkanımızın en uçtaki temsilcisidir. Düşüncelerimizi en uçta, deyim yerindeyse savaş alanında temsil eden kişilerdir. İlçe başkanlarının ayrılması o nedenle hazin bir şey. Hangi nedenle ayrılıyor olursa olsunlar ayrılmaları benim için hazin bir şey. Gerçi bu arkadaşlarımız milletvekili olmak için ayrılıyorlar. Kendi tercihleriyle kendi istekleriyle ayrılıyorlar. Yönetim kurulumuzdan da ayrılanlar var. Ayrım yapmaksızın hepsinizin yolu açık olsun.” dedi.

İlçe başkanlarıyla yeterince çalışamadığını ifade eden Karayalçın, şöyle devam etti: “İyi bir çalışma düzeni kurduk, onu sürdürmek isterdim. İnşallah onların yerine geleceklerle bu çalışmaları yaparız. İnşallah başarılı sonuçlar elde ederler. Başarılı sonuç elde edemeyenlere de şimdiden canınızı sıkmayın. Eğer iyi bir sonuç alamazsanız gelin birlikte çalışmaya devam ederiz diyorum.”

İstifasını veren ilçe başkanları, İl Başkanı Karayalçın’la beraber toplu fotoğraf çektirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi