Öne Çıkanlar eğitim hünnap meyvesi palmiye ağacı makam aracı hayvancılık

Bu haber kez okundu.

Dumanlı’nın savunmasını izleyen Tanrıkulu: Verilen karar yok hükmündedir
Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) hukukçu milletvekillerinden Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı'ya yöneltilen ‘2 makale 1 haber’ suçlaması için "İnsan işte buna gerçekten hayret ediyor" dedi.

14 Aralık özgür basına ve demokrasiye darbe operasyonuyla gözaltına alınan ve 80 saat sonra hakim önüne çıkarılan Ekrem Dumanlı'nın internete düşen savunmasını izleyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, "İnsan gerçekten hayret ediyor. 14 Aralık'ta yapılan operasyon, gözaltılar, gözaltı süreleri, yargılama süreci ve yargının verdiği kararlar, hukuk düzeninde olmaması gereken kararlardır. Demokratik hukuk düzeninde yok hükmündedir. Bu yargıçlar ve bu kararlar demokrasi ve hukuk tarihine kara bir leke olarak geçmiştir" yorumunda bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı