Öne Çıkanlar lavanta trakya Gıda özel sektör teşvikleri ilaç zehirlenmesi

Bu haber kez okundu.

Erzincan’da tehlikeli gerginlik
Erzincan merkezde; Maraş olayları, Roboski ve 19 Aralık hapishane olaylarını protesto etmek için aralarında HDP, BDP ve diğer marjinal gurupların yer aldığı göstericiler eski terminal bölgesinde toplandı. Halitpaşa Caddesi üzerinden yürüyerek Cumhuriyet Meydanı'na gelen grup burada basın açıklaması yapmak istedi. Çok sayıda polisin görev aldığı gösteride, karşıt görüşlü vatandaşlar basın açıklaması yapmak isteyen gruba tepki gösterdi.
Gösteri alanına gelen Erzincan Emniyet Müdürü Doğan İnci her iki guruba sakin olmaları noktasında uyarıda bulundu. Basın açıklaması yapan grubun dağılması noktasında uyarıda bulunulmasına rağmen grup dağılmayınca polis her iki gruba da müdahale etti. Polisin müdahalesi ile karşıt gruptaki vatandaşlarda açıklama yapan gruba saldırdı. Polis her iki karşıt gruba müdahale ederek olayları yatıştırmaya çalıştı. Yaşanan kavgayı polisler güçlükle yatıştırırken, Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan grup daha sonra İstiklal Marşı okuduktan sonra dağıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi