Öne Çıkanlar e-fidancim Veysel eroğlu çiftçi kadınlar besi sığırı yetiştiriciliği en verimli badem

Bu haber kez okundu.

Eskişehirli şehit için site açıldı, helikopterli resmi yayınlandı
İzmit Cengiz Topel Havaalanı’ndan Konya’ya gitmek üzere havalandıktan bir süre sonra düşen askeri helikopterde şehit olan DSA Astsb.Üçvş. Ömer Burak Öğüt’in Eskişehirli olduğu öğrenildi. Evli olan 28 yaşındaki Öğüt’ün Gölçük'te yaşadığı, anne ve babasının ise Eskişehir’de ikamet ettiği belirtildi. Şehit Öğüt için sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta ‘Şehit Ömer Burak Öğüt’ adıyla bir hesap açılarak askeri helikopterin önünde çekilmiş üniformalı bir fotoğrafı konuldu.

Dün öğle saatlerinde İzmit Cengiz Topel Havaalanı'ndan Konya'ya eğitim maksadıyla gitmek üzere havalandıktan kısa süre sonra radarda kaybolan S-70B Sikorsky tipi helikopter Balaban köyü bölgesinde düştü. Düşen helikopterde bulunan Dz.Plt.Bnb. Deniz Akdeniz, Dz.Plt.Ütğm. Çağrı Ceyhan ile Rad.Astsb.Kd.Üçvş. Mehmet Karakaşoğlu ve DSA Astsb. Üçvş. Ömer Burak Öğüt şehit oldu. Ömer Burak Öğüt’ün Eskişehirli olduğu öğrenildi. 28 yaşındaki Şehit Öğüt’ün evli ve Gölcük’te oturduğu belirtildi. Şehit Öğüt’ün anne ve babasının ise Eskişehir’de ikamet ettiği kaydedildi.

FACEBOOK'TA ADINA HESAP AÇILDI

Şehit Öğüt için sosyal Paylaşım Sitesi Facebook’ta Ömer Burak Öğüt adıyla bir hesap açıldı. Bugün açılan hesabın girişinde ‘Şehit Ömer Burak Öğüt’ ismi yazıldı. Sosyal paylaşım sitesine şehidin askeri helikopter önünde çektirdiği üniformalı bir adet fotoğrafı kondu. Söz konusu helikopterin düşen helikopter olduğu ileri sürüldü. Şehidin sosyal paylaşım sitesindeki fotoğrafını çok sayıda kişi beğenirken, şehit için ‘Ruhun şad olsun Burak, nur içinde yad’ ifadelerine yer verildi.

Şehit Öğüt’ün yarın düzenlenecek askeri törenle Eskişehir’de toprağa verileceği öğrenildi. Ailesinin ise şehit cenazesini almak için bölgeye gittiği belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,