Öne Çıkanlar new york borsası çiftlik bank tarım çiftçi Üretici

Bu haber kez okundu.

EXPO 2016 Antalya'da bahçe kurmak için gelen ilk ülke Çin
EXPO 2016 Antalya’da bahçe kurmak için turizm şehrine gelen ilk ülke Çin Halk Cumhuriyeti oldu. Çinli heyet, fuar alanında inceleme yaparak bilgi aldı.

Çin Çiçekçiler Birliği (CFA) Genel Sekreter Yardımcısı Zhang Yinchao, İdari İşler Direktörü Su Youmin ve Intex Shanghai Co. Ltd. Sergi Direktörü Cui Lin, EXPO 2016 Antalya alanında incelemelerde bulundu.

Çin’li heyet, ilk olarak EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay başkanlığında yapılan toplantıda, alanda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çin’in Botanik Expo’larda önemli bir ülke olduğunu belirten Genel Sekreter Selami Gülay, 187 ülkeye davet mektubu gönderildiğini, inceleme yapmak üzere gelen ilk ülkenin Çin olduğunu aktardı.

Daha sonra EXPO 2016 Antalya alanında incelemelerde bulunan Çinli heyet, projeyi yerinde inceleyerek, ülkeleri için verilebilecek alan konusunda bilgi aldı. Antalya’da düzenlenecek Expo’yu çok önemsediklerini belirten CFA Genel Sekreter Yardımcısı Zhang Yinchao, EXPO 2016 Antalya’nın çiçek ve çocuk temasına uygun bir bahçe oluşturmak istediklerini belirtti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı