Öne Çıkanlar gmh çiftçi saksıda limon yetiştiriciliği e-fidancim mustafa kemal atatürk

Bu haber kez okundu.

Gaffar isimli 102 öğrenci Ankara'da
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Diyarbakır'dan gelen ve isimleri 'Ali Gaffar' ya da 'Gaffar Okkan' olan 102 öğrenciyi bakanlıkta kabul etti. Bakanlık binasındaki kabulde Diyarbakırlı öğrencilere öğretmenleri de eşlik etti.

İlk olarak öğrenciler duygularını paylaştı. Gaffar Okkan Fidan adlı bir öğrenci "Gaffar Okkan'ın ölüm yıl dönümünde doğdum. Onu çok seviyoruz. Onun ölüm yıldönümü için buradayız." dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ise "Sizleri burada görmekten çok büyük bir mutluluk duyuyoruz. Biz bakanlık olarak bütün çocuklarımızı istikbalimiz addediyoruz. Sizlerin iyi yetişmeniz için, geleceğe güvenle bakabilmeniz için, donanımlı bilgili ahlaklı, ailesine vatanına hayırlı olabilmeniz için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz."
diye konuştu.

Bakan İslam'ın sözlerinin ardından topluca hatıra fotoğrafı çektirildi.

'Ali Gaffar' ya da 'Gaffar Okkan' isimli 102 öğrenci, Bakan İslam'ın ardından Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'i ziyaret etmeye gitti.

Dönemin Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, makam aracıyla seyir halindeyken açılan ateş sonucu 24 Ocak 2001 tarihinde Diyarbakır'da şehit edilmişti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,