Öne Çıkanlar şap aşısı lavanta yetiştiricilliği hünnap meyvesi tarımsal destekleme bekir pakdemirli

Bu haber kez okundu.

Gaziantep'te 3 gençten 5 gündür haber alınamıyor
Gaziantep'te geçtiğimiz pazar günü saat 10.00'da evden çıkan 3 gençten 5 gündür haber alınamıyor. Kaya ve Topal ailelerinin çocukları Mustafa Kaya(16), Abdullah Kaya(16) ve Mehmet Topal (16) dışarı çıktıkları evlerine bir daha dönmedi. 5 gündür kayıp çocukları için gözyaşı döken aileler, çocuklarını bulmak için ellerinde fotoğraflarıyla aramadık yer bırakmadı.

    Şehitkamil ilçesine bağlı Mevlana Mahallesi 140 ve 118 No'lu sokakta oturan Kaya ve Topal ailelerin çocukları Mustafa Kaya, Abdullah Kaya ve Mehmet Topal'dan 5 gündür haber alınamıyor. Pazar günü kahvaltı yaptıktan sonra saat 10.00'da evden çıkan 3 gençten bir daha haber alınamazken, aileleri gözyaşları içerisinde çocuklarının eve dönmesini bekliyor. Amca çocukları Mustafa ile Abdullah Kaya ve arkadaşı Mehmet'in aynı saatte kaybolması ailelerini endişelendirirken, bütün aile kayıp çocukları aramak için dağılmış bir durumda. Gaziantep'te aramadık yer bırakmayan aile, çocuklarının gidebilecekleri Adana, Mersin ve Adıyaman illerinde de aramaya devam ediyor. Kaç gündür ağlamaktan gözyaşlarının kalmadığını belirten acılı anneler, çocukların bulunması için dua ediyor.

    16 yaşındaki oğlu Mustafa'yı bulmak istediğini dile getiren anne Mevlüde Kaya, "Saat 10.00'da pazar günü oğluma yemek verdim, oğlum gitti daha da gelmedi. Arıyoruz, bulamıyoruz. Ben oğlumu istiyorum. 16 yaşında, ben oğlumu istiyorum, Mustafa'yı istiyorum." dedi. Çok perişan bir halde olduklarını söyleyen acılı anne, herkesin oğlunu aradığını, boğulma tehlikelerine karşı özellikle yüzme alanlarına baktıklarını ifade etti.

    Kayıp Mehmet'in annesi Yüksel Topal da yine diğer kayıp çocuklar gibi oğlunun da kahvaltı yaptıktan sonra saat 10.00 gibi evden çıktığını, 5 gündür haber alamadığını dile getirdi. Gözyaşları içerisinde oğlundan bir haber bekleyen anne Yüksel, "Bulanlar Allah rızası için bize ulaşsınlar. Benim kimsem yoktur. Hiç bir yeri bilmiyorum. Benim oğlum böyle yapmazdı. Her yeri aradım, kimse bulamadı. Bulanlar Allah rızası için haber versin." diye konuştu.

    Oğluna seslenerek biran önce oğlunun eve dönmesini isteyen anne, "Bana acı çektirme oğlum, neredesin? Oğlum böyle yapmazdın. Görenler, duyanlar bana ulaşsın. Polise, savcılara haber verdik." diyerek bir umut bekliyor.

    Mustafa ve Abdullah'ın amcası da gerekli yerlere şikayette bulunduklarını, aramaya kendilerinin de devam ettiklerini belirterek, "Mersin'e, Yumurtalık'a gittik. Antep'in her yerini aradık ama bulamadık. Lütfen bulan bize bilgi versin." açıklamalarına yer verdi.

    Kardeşi Abdullah'ın kayıp haberini alır almaz Bolu'dan Gaziantep'e gelen abla Yüksel Karakaş, kardeşini görenlerden yardım istedi. Hastaneler, polise, jandarmaya haber verdiklerini dile getiren acılı abla, kayık çocukların bulunmasını istedi. Kayıp kardeşlerini gören insanlardan bir umut beklediklerini dile getiren acılı abla, çaresiz bir şekilde kaldıklarını açıkladı.

    Günlerdir çocuklarından haber alamayan aileler, çocuklarını gören ve nerede olduklarını bilen insanlardan yardım istedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,