Öne Çıkanlar tarım eğitim aa fakıbaba besi sığırı yetiştiriciliği

Bu haber kez okundu.

Genelkurmay 'Akademi Sancak' haberini yalanladı
Genelkurmay Başkanlığı, medyada yer alan ‘Akademi Sancak’ isimli özel bir askerî şirketin Genelkurmay’ın onayı ile kurulduğuna yönelik haberleri yalanladı. Genelkurmay, “Söz konusu şirket ile ilgili Genelkurmay Başkanlığı'nın herhangi bir onayı veya adı geçen şirketin faaliyetleri ile ilişkisi bulunmamaktadır.” ifadelerini kullandı.

Genelkurmay Başkanlığı’ndan konuyla ilgili yapılan yazılı açıklama şu şekilde: “Bazı basın yayın organlarında "Genelkurmay Başkanlığının onayı" ile "Akademi Sancak" isimli özel bir askerî şirket kurulduğu haberleri yer almıştır. Söz konusu şirket ile ilgili Genelkurmay Başkanlığının herhangi bir onayı veya adı geçen şirketin faaliyetleri ile ilişkisi bulunmamaktadır.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı