29 Haziran 2017 Perşembe

Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanı Çelik: Üzüntü verici bir durum

"Maalesef İslam coğrafyasında Irak ve Suriye gibi önemli hadiseler ve iç çatışmalardan sonra Ortadoğu'yu bütünüyle kapsayabilecek, İslam alemini bütünüyle rahatsız edecek Katar merkezli bazı önemli gelişmeler yaşanıyor. Bunların ramazan ayında gerçekleşiyor olması üzüntü verici bir durum"

12 Haziran 2017 Pazartesi 11:25
Bu haber 194 kez okundu
Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanı Çelik: Üzüntü verici bir durum
Untitled Document

E-fidancim.com Tükiyenin En Büyük online fidan ve tohum satış sitesi 100 tl üzeri kargo bedava www.e-fidancim.com

TH Reklamları

 

 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Maalesef İslam coğrafyasında Irak ve Suriye gibi önemli hadiseler ve iç çatışmalardan sonra Ortadoğu'yu bütünüyle kapsayabilecek, İslam alemini bütünüyle rahatsız edecek Katar merkezli bazı önemli gelişmeler yaşanıyor. Bunların ramazan ayında gerçekleşiyor olması üzüntü verici bir durum." dedi.
Merkez Nilüfer ilçesindeki bir kafede düzenlenen sahur programında, eski AK Parti il ve ilçe başkanları, partililer ve eski ve yeni milletvekilleriyle bir araya gelen Çelik, burada yaptığı konuşmada, ramazanın birlik, beraberlik ve kardeşlik ayı olduğunu söyledi.

Ramazanın bu mesajını anlamayanlar olduğunu ve bu güzel ayda yakın coğrafyada birçok olumsuzlukların yaşandığını belirten Çelik, "Bursa'da uzun yıllar beraber siyaset yaptığımız arkadaşlarla sahurda bir araya gelerek birlik, beraberlik ve kardeşlik buluşmasını gerçekleştirmiş bulunuyoruz." dedi.

Çelik, İslam coğrafyasında yaşananların Müslümanları derinden üzdüğünü ifade ederek şöyle konuştu:

"Maalesef İslam coğrafyasında Irak ve Suriye gibi önemli hadiseler ve iç çatışmalardan sonra Ortadoğu'yu bütünüyle kapsayabilecek, İslam alemini bütünüyle rahatsız edecek Katar merkezli bazı önemli gelişmeler yaşanıyor. Bunların ramazan ayında gerçekleşiyor olması üzüntü verici bir durum. Siyasette ve bölgede gelinen olayların ve hadiselerin mevcut halini ve muhtemel gelişmelerle ilgili uzun yıllar beraber siyaset yaptığımız arkadaşlarla Bursa merkezli birçok konuyu birlikte dostane bir şekilde sahur sofrasında değerlendiriyoruz. Uzun yıllar görmediğimiz arkadaşlarımızla bir araya gelme imkanı bulduk. Güzel bir buluşma gerçekleştirildi."

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de ramazan ayının maneviyat dolu olduğunu vurguladı. Bu ayda iftar ve sahur programlarıyla güzel buluşma ve kaynaşmaların yapıldığını dile getiren Altepe, eski dostlar ve aynı dönemde birlikte siyaset yaptıkları arkadaşlarıyla sahurda bir araya gelerek eski günleri yad ettiklerini kaydetti.
Haber Kaynağı: Tarımsal Haber - www.tarimsalhaber.com
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Okul sütü projesini faydalı buluyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV