Öne Çıkanlar chicago borsası fakıbaba salgın ilaç zehirlenmesi besi sığırı yetiştiriciliği

Bu haber kez okundu.

Halkbank önünde çarık ve ayakkabı kutulu eylem
Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) ve Büro Emekçileri Sendikası (BES) üyeleri Ankara Kızılay’daki Halkbank önüne, yolsuzluklara tepki için ayakkabı kutusu ve çarık ayakkabı bıraktı.

KESK ve BES yönetiminin çağrısıyla bir araya gelen üyeler, 17-25 Aralık 2013 günlerinde gün yüzüne çıkarılan yolsuzluk ve rüşvet olaylarını protesto etmek için Kızılay'daki Halkbank Ankara Birinci Bölge Müdürlüğü önünde toplandı. Çevik Kuvvet polislerinin güvenlik önlemleri altında eylemciler, 'Ayakkabı kutunu da al gel' dövizlerini taşıdı, 'Gün gelecek hesap dönecek AKP halka hesap verecek' sloganları attı.

Bankanın önünde yapılan basın açıklamasında ise AK Parti’nin yolsuzlukları örtmesi ve 4 eski bakanın yargılanmasının engellenmesine tepki gösterildi. 'Cemaat ile mücadele' adı altında on binlerce polis, yargıç ve savcının yerlerinin değiştirildiğine vurgu yapılan açıklamada, "Yeni atananlar bile bir kaç gün sonra görevlerinden alınıp başka yere sürüldüler. Cemaat bir günde darbeci, darbecilerin şefi haline getirildi. Görev yerleri değiştiriler darbeci ve illegal iseler bu örgütün yardım ve yatakçısı sayılmazlar mıdır? Herşeyi gizlemek için uydurulmadık yalan kalmadı. Yandaş basın üzerinden peşinen suçlu ilan edildiler." ifadeleri yer aldı.

KESK ve BES üyeleri, daha sonra beraberlerinde getirdikleri boş ayakkabı kutuları ile çarıkları Halkbank önüne bıraktı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı